Kariéra

Kontaktní e-mail a telefon pro níže uvedené pozice: personalni@firmaplus.cz, +420 734 258 679

Aktuální pozice, které obsazujeme:

Pomocný stavební dělník

Hledáme spolehlivého a pracovitého zaměstnance!

Budete provádět pomocné bourací, přípravné a dokončující práce na stavbě.

Co Vám za Vaši práci nabídneme?

  • dobré mzdové ohodnocení
  • jednosměnný provoz a práci v Hodoníně a okolí

Základní podmínkou je chuť do práce a dobrá pracovní morálka!

Zedník

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci? Hledáme opravdu zkušeného a zručného člověka!

Co Vás u nás čeká?

  • zakládání staveb, zdění nosných i nenosných konstrukcí, omítky, fasády
  • zednické práce na stavebních konstrukcích
  • betonáže podlah, dlažby, obklady

Co Vám můžeme za Vaši dobrou práci nabídnout?

  • dobrou mzdu, kterou vyplácíme pravidelně již 27 let
  • stálou práci po celý rok
  • zázemí stabilní firmy
Rozpočtář/ka

Náplň práce:

  • příprava a sestavování rozpočtů
  • zpracování cenových nabídek
  • vedení přehledu jednotlivých zakázek

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe stavebního směru
  • dobrá znalost práce na PC
  • znalost rozpočtového programu RTS podmínkou
  • praxe na pozici rozpočtáře minimálně 2 roky
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • dobrý kolektiv a dobré pracovní podmínky
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu v Hodoníně
  • nástup možný po dohodě
Řidič

  • řízení nákladního automobilu (TATRA)
  • přeprava materiálu

Požadujeme:

  • vzdělání střední s výučním listem
  • platný řidičský průkaz sk. C, případně E + profesní průkaz
  • čistý trestní rejstřík
  • praxi min. 1 rok
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme:

  • příležitost k seberealizaci a osobnímu rozvoji
  • nástup možný ihned
Elektrikář

Hlavní náplň práce:

  • elektromontáže v rámci stavebnictví
  • údržba a opravy elektrických strojů a zařízení

Požadujeme:

  • vzdělání min. s výučním listem v oboru
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice min. dle § 6 vyhl. č. 50/78 Sb.
  • praxe min. 2 roky v elektrikářské oblasti
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • řidičské oprávnění skup. B

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr (lze i na částečný úvazek)
Chcete být součástí týmu "PLUSKY" a nenašli jste volnou pozici, která by odpovídala Vašim zkušenostem? Vyplňte náš dotazník uchazeče o zaměstnání a my se Vám ozveme.