Hodošfest

Srdečně Vás zveme na benefiční akci HODOŠFEST, která oslaví naše významné firemní milníky a zároveň podpoří dobrou věc – sbírku Pomáháme s PLUSEM. Příjemci pomoci budou zveřejněni přímo na akci.
Kdy: 23. 5. 2020
Kde: Fotbalový stadion T.J. Sokol, Rybářská 4, Hodonín
Pořádají: Stavební Firma Plus a VHS Břeclav ke svým výročím
Výtěžek bude věnován sbírce Pomáháme s Plusem

Novinky

Program pro děti

Práce na našem festivalu jsou v plném proudu a před námi je celý program pro děti. Již nyní se můžete těšit na ukázky našich stavebních strojů, dílničky se stavařskou tématikou, skákací hrady, kolotoče, MEGA pískoviště, ukázky zásahu hasičů, malování na obličej i dětskou diskotéku. To vše ZDARMA při zakoupení dětské vstupenky v hodnotě - 100 Kč. A navíc můžete zůstat i na koncerty všech kapel. No není to super? Oslavte s námi naše významná jubilea a pobavte se s celou rodinou!

Pomáhejte s PLUSEM

Máte v okolí někoho, kdo si zaslouží pomoc? Chcete, aby část výtěžku ze vstupného pomohla právě Vámi vybrané osobě? Vyplňte on-line formulář a třeba právě Vy pomůžete. Oslavte s námi naše významná jubilea a pomáhejte! Více


ÚčinkujícíLake Malawi, No Name, Helenine oči, I.V.M., Mech, stand-up Pavol Seriš, moderátoři Ranní jízdy – Lukáš Makovec a Petr Indra.
Program pro dětiSkákací hrady, kolotoče, mega pískoviště, prohlídka stavebních strojů, dílničky, malování na obličej, dětská diskotéka.
PartneřiPořadatel VHS Břeclav & Stavební Firma Plus, mediální partner rádio JIH, hlavní partner T.J. Sokol Hodonín, město Hodonín.
Kontaktyprodukční/vedoucí marketingu: Andrea Husáková – 734 258 683, husakova@firmaplus.cz
Přidejte seFacebook
Koupit vstupenkyTicketPortal

QR kód Hodošfest

Logo Firma Plus Logo Firma Plus Logo Hodonín Logo Rádio Jih Logo Sokol