Projektový manažer

Pracovní úvazek Plný úvazek – 40 hod/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Vzdělání VŠ vzdělání stavebního směru
Nástup dle dohody
Místo výkonu práce Hodonín, Měšťanská 3992/109

Koho hledáme? 

Hledáme člověka, který se nebojí postavit se jako lídr pro realizaci našich developerských projektů, kde každý detail má význam a každý termín je závazek..

Co bude tvou náplní práce?

 Zastřešit celý projekt od prvotního náčrtu až po slavnostní předání.
·       seznámit se se základní koncepcí, s cílem a s rozpočtem
·       stanovit časový a finanční plán realizace projektu
·       vytvořit a vést projektový tým odborníků
A pak začneš řešit spoustu různorodých úkolů, které povedou k realizaci projektu. Od samotné projektové dokumentace, vyřízení dokumentace, stavebního povolení, přes přípravu výroby až po samotnou realizaci. K ruce ti budou naši odborníci a na tobě bude dobře koordinovat a udržovat rytmus zadané práce tak, aby každá část puzzle dokonale zapadla.

Co by ti nemělo chybět?

 ·       Měl bys mít zkušenosti stavaře, ale musíš si umět poradit i s ekonomickou stránkou projektu, protože projektové řízení je zkrátka věda,
·       Tvůj přehled o dokumentech musí být pevným základem pro rozhodování a tvá předvídavost musí být štítem proti jakýmkoliv rizikům,
·       Efektivní komunikací budeš svůj tým motivovat, stmelovat a podporovat, protože spolu tvoříte pevný základ pro úspěch projektu.

Proč právě my?

Záleží nám na výsledku, společenská odpovědnost pro nás není jen pojem. Snažíme se tvořit a realizovat udržitelné projekty a využívat moderní technologie, které cílí např. na zadržování vody v krajině nebo smysluplné využití energie. Prostě propojovat záměr s okolím tak, aby dílo přineslo dlouhodobý užitek nejen nám, ale i dalším generacím.


Pokud to máš nastaveno stejně, nabízíme ti nejen pracovní místo, ale cestu k seberealizaci a prostředí, kde tvé nápady budou vždy vítány a tvé úspěchy odměněny. K tomu přidáváme široké možnosti pro osobní i profesní rozvoj.


Tohle zkrátka stojí za zkoušku! :-)

Kontakt: mail.png personalni@firmaplus.cz mobile_phone.png+420 734 258 679
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Odpovězte přes formulářVyplněním dotazníku dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení EU 2016/679.

Jméno a příjmení (povinné)

Telefon (povinné)

E-mail

Město (bydliště)

Pozice (povinné)

Životopis