Koho hledáme

Projektant/ka

Zedník

Nenašli jste pozici, která by Vám sedla? Ozvěte se nám.

Kontakt


PLUS pro zaměstnance, PLUS pro investory, PLUS pro okolí

Pořád rosteme a hledáme nové kolegy

Facebook E-mail LinkedIn

Jsme rodinná firma z Moravy. Máme dobrého šéfa, skvělý tým a za sebou tisíce dokončených projektů, které slouží svému účelu nepřetržitě od jejich dostavby. Zapadne k nám ten, kdo se umí bez zbytečných řečí postavit k problému a najít řešení. Jestli umíte poctivě pracovat a chcete se učit, budete se mít u nás dobře.

Svých lidí si ceníme a dáváme jim to najevo. Vedeme, když je potřeba, a nebojíme se předávat zodpovědnost. Věříme ve schopnosti našich kolegů, neházíme si klacky pod nohy a jednáme mezi sebou na rovinu.

Naše poslání, přístup a firemní hodnoty jsou tím, co nás spojuje a udává směr v každodenní práci. Chceš nás poznat blíž? Napiš na pr@firmaplus.cz a můžeš se přijít podívat, jak to u nás chodí.


Co můžeme nabídnout

Projekty

Skvělé projekty, na kterých nám záleží

U nás ve STAVEBNÍ FIRMĚ PLUS pracujeme především pro české zákazníky. Naše porfolio projektů obsahuje veškeré stavební práce od A do Z. Specializujeme se na náš produkt Full Service, ve kterém našemu zákazníkovi ušijeme projekt přesně „na míru“ jeho požadavkům. Každý projekt je jiný a něčím zajímavý. Našim cílem je maximální spokojenost zákazníků s naší prací i výsledky.

Vzdělávání

Prostředí podporující vzdělání

Sledujeme nové trendy a vybrané technologie a aplikujeme je v praxi. Účastníme se různých školení a čas od času absolvujeme školení na míru od špiček v oboru. Snažíme se o to, aby každý zaměstnanec měl potřebné školení k výkonu své práce a mohl se nadále rozvíjet. Jeho názory a nápady podporujeme.

Skvělá parta

Skvělou partu lidí se společnými zájmy

Jsme PLUSÁCI. Máme společné zájmy. Milujeme kávu, čaj a rohatecké koláčky. Jsme sportovci a účastníme se tradičních závodů např. Dračích lodí. Pokud nás někdo vyzve, složíme tým a jdeme do toho. Podporujeme mnohé sportovní spolky a kulturní události. Založili jsme sbírku POMÁHÁME S PLUSEM, která každoročně rozdá statisíce na pomoc potřebným.

Firma

Atmosféru rodinné firmy

Máš problém? Svěř se. Pokud je to v našich silách, rádi ti vyjdeme vstříc a pomůžeme. Na každého zaměstnance se díváme jako na příslušníka rodiny. Chceme, abys do práce chodil s úsměvem ne z povinnosti.


Naše benefity

Stravenkový paušálU nás dostanete příspěvek na stravování a je na vás, jestli si oběd necháte přivézt nebo pojedete do města.
Volnočasové aktivityNabízíme volné vstupenky jak na kulturní akce tak na různá sportovní utkání – jako divák i jako přímý účastník.
OdpočinekRelaxovat za zvýhodněnou cenu můžete na našem Nemojanském mlýně.
Pojištění odpovědnostiMyslíme na Vás i v případě škody, která se Vám může během pracovní doby přihodit. Přispějeme Vám na pojištění za škodu způsobenou při výkonu práce.
RekrutacePokud doporučíte nového zaměstnance a ten se osvědčí firma Vám poděkuje štědrým příspěvkem.
Zápůjčky nářadíNa vaše domácí opravy si můžete za zvýhodněné zaměstnanecké ceny půjčit naše pracovní nářadí.
Výuka anglického jazykaNabízíme Vám výuku anglického jazyka v různých stupních pokročilosti.
Příspěvek na penziMyslíme na Vaše zabezpečení i v důchodu. Měsíčně Vám zašleme příspěvek na Vaši sjednanou smlouvu u Penzijního fondu.
Slevy u vybraných partnerůPro naše zaměstnance máme připraven program BENEFIT PLUS, ve kterém naleznete spoustu slev u vybraných partnerů.
KafeterieKáva pro ranní rozjezd, čaj pro zahřátí a voda na osvěžení po celý den.
Ovoce a zeleninaVitamíny jsou potřeba a u nás jsou každý den připraveny pro zaměstnance zdarma.
 

Proč právě já pracuji v PLUSCE

Marek Bilíček, projektant
Mám tu klid na práci a kolem sebe lidi, kteří mají motto: problémy jsou k tomu, aby se řešily. A většinou to zvládnou až do úplného vyřešení.
Václav Anovčín, vedoucí oddělení dopravy
Jsem rád, že pracuji v této společnosti, jelikož pracuji v rodinném kruhu vedení a tímto způsobem se snažím přistupovat i k mým podřízeným. Díky dobrému kolektivu se mi tady dobře pracuje a jsme zde rád. Naplňuje mě tvorba projektů, které přinášejí očekávaný výsledek.
Ing. Kateřina Jedličková, asistentka vedoucího výroby
Ve STAVEBNÍ FIRMĚ PLUS pracuji 4. rokem a (pokud nevymění oni mě) neměnila bych :-) Vždycky pro mě byly důležité dobré mezilidské vztahy, a musím říct, že jsme tady opravdu DOBRÁ PARTA! Můžu se na svoje spolupracovníky spolehnout jak v práci, tak mimo ni – držíme při sobě. Vzhledem k tomu, že je nás ve firmě cca 150, je to docela pěkný okruh přátel a známých. Další, mnou pozitivně vnímanou záležitostí je, že naše společnost aktivně podporuje sportovce všech věkových skupin a různého zaměření. Mám doma manžela aktivního sportovce, kterého firma podpořila např. v cyklo projektu 111 hodin, kde v týmu s handicapovaným cyklistou uspěli, a závod dokončili 2 roky po sobě jako první. Navíc vedení společnosti podporuje plavecké závody pořádané OSP Hodonín, kde plavou i naše děti. Vnímám ale i dosah do ostatních sportů – PLUSka jako podpora sportu je prostě vidět.
Jan Haflant, rozpočtář
Já prostě rád pracuji v dobrém kolektivu lidí. A ve společnost SFP je mi umožněno podílet se na kvalitních a neustále nových projektech, na kterých je právě vidět společná práce dobrého kolektivu.
Tomáš Lidák, stavbyvedoucí
Nejvíce se mi líbí to, že se o nás majitel stará, jako o vlastní děti. Nic není problém, všechno se dá vyřešit a ve všem vyjít maximálně vstříc. Taky se mi líbí podpora sportu, zájmových kroužků dětí a nadace pomáháme s Plusem. Firemní benefity jsou taky super.
Ing. Jaroslav Skoumal, jednatel
Pracuji v Plusce, protože ji mám rád.
Radek Jahoda, vedoucí Úseku Komunikace
Příjemný kolektiv, rodinná firma, mám občas i klid na práci :-)
Miroslav Semerád, vedoucí oddělení PSV
Rodinný podnik který na základě svých podnikatelských záměrů dává stabilitu práce nemálo zaměstnancům. Vstřícnost k debatě, důvěra, včasné úhrady dodavatelům, benefity v nejrůznějších formách např. (zvýhodněné pobyty, kulturní akce pro zaměstnance, vánoční odměny), vyplácení mezd v termínech.
Michal Pecka, strojník
Dobrý kolektiv a dobré firemní zázemí.
Marcela Koplová, skladová referentka
čtvrtým rokem pracuji ve stabilní firmě s pevnými základy. Velkým plusem v Plusce je výborný kolektiv, který rád a ochotně pomůže každému nováčkovi. Pozitivum pro mě také je, že odměna za práci je vždy přesně v termínu, což není pravidlem u každé firmy.
Miloslava Bártová, účetní
Před dvěma roky jsem využila nabídku a přihlásila se do konkursu na místo účetní v SFP a byla jsem přijata. Ve firmě jsem moc spokojená. Je zde příjemné prostředí a vzájemné vztahy všech zaměstnanců velmi přátelské což není v ostatních firmách samozřejmé. Vedení firmy je vstřícné taky k různým osobním problémům zaměstnanců. A taky se mi líbí, že můžeme prožít společné chvíle na různých sportovních nebo kulturních akcích.
Ing. Andrea Klimešová, fakturace dopravy
Již pátým rokem pracuji v dobrém kolektivu, na kolegy se můžu vždy spolehnout. Jsme bezva tým.
Zdeňka Sotulářová, mzdová účetní
Pracovala jsem ve firmě, kde se ke svým zaměstnancům nechovali vždy korektně. Na vlastní kůži jsem to pocítila velmi krátce po té, co jsem z ní odešla a nastoupila do PLUSky. Bylo to pro mě velmi těžké a stresující období. Ačkoliv jsem v PLUSce pracovala jen pár týdnů, věřili mně a poskytli podporu. Moc to pro mě znamenalo. Solidní a lidský přístup k zaměstnancům je v této společnosti velké PLUS.
Ivana Dohnalová, hlavní účetní
Jsem tu už skoro 20 let… a mám silné podezření, že mám na zádech inventární číslo :-) Ale taky doufám, že mi tam ještě aspoň 11 let vydrží :-) Majitele a jeho rodinu znám dost dlouho na to, abych věděla, že jim hodně záleží nejen na lidech, kteří tu pracují. Nejsou jim lhostejné starosti ani radosti svých zaměstnanců. Nejsme jen počítačová jména v „Osobní evidenci“. A velká výhoda-KOLEKTIV-pomoc, pochopení, tolerance, ale taky smích! :-) více
Šárka Dubasová, rozpočtářka
Proč pracuji v SF PLUS? Jelikož se jedná o stabilní a neustále se rozvíjející firmu, která mi umožnila pracovat při studiu a přijala mne i bez pracovních zkušeností
Jan Polášek, stavbyvedoucí
V PLUSCE se mi líbí kolektivita zaměstnanců. Vycházíme si vstříc a snažíme se nenechat nikoho ve „štychu“.
Zdeněk Sabáček, řidič/jeřábník
Je tu skvělá parta lidí.
Evžen Mohyla, stavbyvedoucí
To že jsem tu nejdéle pracující stavbyvedoucí už mluví samo za sebe. Pracoval jsem v minulosti už u více stavebních firem ale zdaleka ne tak dlouho, protože to nebylo pořád ono. Až tu jsem poznal, že práce v této firmě mě naplňuje a jsem tu spokojený, protože práce na stavbách má logiku, tzv. tah na branku, dodržují se technologické postupy, bezpečnost práce, koordinace řemesel atd. Klade se důraz na kvalitu práce a tím i na spokojenost investorů. Dělníci na stavbách jsou většinou, velmi šikovní, pracovití a dobří odborníci ve svém oboru a když se pak předá dokončená stavba v dobré kvalitě je spokojený investor, dělníci i já. Když se před několika lety začala firma postupně rozrůstat a rozvíjet nebylo to vůbec jednoduché, bylo před námi mnoho náročných úkolů ale podařilo se. Dnes chodím spokojeně do práce, kde je zdravý pracovní kolektiv zavedené firmy, která má dobré jméno a je velmi známá. více
Jiří Mašina, vedoucí oddělní vodo-topo
Moje důvody, proč tu dělám jsou jednoduché: stabilní a dynamicky se rozvíjející firma, parádní kolektiv, výborné pracovní podmínky, můžu se „seberealizovat“, hrozně práce, ale v dobrém slova smyslu. A díky tomu všemu mě to baví!
Jiří Majzlík, stavbyvedoucí
Uričtě je zajímavé, že jsme regionální firma a hledáme si zakázky právě v Jihomoravském kraji. To znamená, že nemusíme pro naše lidi hledat ubytovny nebo vymýšlet turnusy. A přitom se i v našem regionu staví hodně zajímavých středě velkých a velkých staveb.