S kamerou na Vránově mlýně

Stavební firma Plus má svůj youtube kanál, na kterém pravidelně zveřejňuje videa z probíhajících stavebních zakázek, záznamy z akcí a najdete zde i firemní vlogy. V tom dnešním můžete mrknout do zákulisí právě realizovaného projektu výstavby atraktivního bydlení Vránova mlýna v Břeclavi.

I když od slavnostního poklepu na základní kámen uběhlo jen pár měsíců, stavba Vránova mlýna už je v plném proudu a prodej bytů plně zaměstnává realitní makléře.

„V současné chvíli se soustředíme na pilotáž základů, kterou vzhledem k složitějšímu terénu věnujeme velkou pozornost. Koncem března jsme dokončili na GreenParku rekonstrukci prostor showroomu. Zájemci se tak při jednání s makléři mohou projít vzorovou kuchyní či koupelnou,“ shrnuje probíhají postup prací Markéta Grufíková, projektová manažerka Stavební firmy Plus.

V rámci prodeje je nabízeno 49 bytových jednotek různých velkostí od 55 do 159 m2„Se zájemci probíráme cenové nabídky jednotlivých bytů, možnosti parkovacího stání v podzemní garáži i na venkovním parkovišti. Kupující se často zajímají také o budoucí náklady na bydlení, hluková řešení nebo technologie vytápění a chlazení,“ konstatuje Michal Juráček, realitní makléř Vránova mlýna.

Při výstavbě celého komplexu jsou využívaný nejmodernější materiály a technologie tak, aby mlýn sloužil budoucím uživatelům co nejlépe.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku7. 5. 2024, 15:57