Půjčovna lešení a bednění

Půjčovna bednění Hodonín

Půjčujeme bednění stropní (trámce, stojky, překližky) a bednění stěnové – bednící dílce (od nejmenších po velkoformátové). Samozřejmostí je veškerý doplňkový sortiment k bednění – impregnační olej, spínací tyče, spojovací komponenty, chráničky, atd. Ceny jsou stanovené pro každý kus konkrétního komponentu – cenovou nabídku děláme individuálně ke každému projektu.

Minimální půjčovné je 50 Kč.

Půjčovna a prodej lešení Hodonín

Nabízíme rámové, trubkové a pojízdné lešení, s možností montáže a demontáže. Cenu nabízíme vždy individuálně na základě projektové dokumentace, požadavku zákazníka, umístění a velikosti stavby. Ceny pronájmu určujeme podle jednotlivých dílů nebo se slevou při odběru většího množství dílců. Cenu pak kalkulujeme podle plochy lešení v m2. Orientační cena pronájmu je od 1,0 Kč / m2 za každý den. Orientační cena montáže + demontáže je od 44 Kč + 21 Kč / m2 pro rámové lešení. Cena lešení se během sezony mění. Chcete-li mít optimální cenu, kontaktujte nás prosím s dostatečným předstihem.

Lešení pojízdné:

  • Krause
  • Boss

Fasádní lešení:

  • SGB - Sprint
  • Trubkové

Minimální půjčovné je 50 Kč.

f_pdf.png Ceník lešení a bednění ke stažení

Nabízíme odprodej kompletních sestav i jednotlivých dílů použitého bednění. Velká úspora finančních prostředků oproti nákupu nových dílců. Informace na čísle 734 850 556 nebo mail kopalek@firmaplus.cz.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku