Projekce

Zabýváme se projektovou, rozpočtářskou a inženýrskou činností od počátečního záměru přes zpracování návrhů studií a vypracování projektové dokumentace až po zajištění potřebných rozhodnutí a povolení vč. komunikace s dotčenými orgány.

Zvýšený důraz klademe na snížení energetické náročnosti staveb. Tuto prioritu prosazujeme nejen u nových projektů, ale jsme schopni upravit již hotové, stejně tak jako dopracovat typové dokumentace staveb rodinných domků a bytových domů.

Komplexní znalost řešené problematiky a zkušeností pracovníků naší firmy, zaručují kvalitní služby, které nejvíce vyhovují potřebám klienta. Preferujeme spolupráci s klientem už od přípravných předprojektových prací, přes projekty až po vyřízení potřebného stupně povolení. Aktivně k tomu přispívá celý tým spolupracovníků.

Po domluvě Vás můžeme navštívit na Vámi určeném místě!

Budeme se těšit na společnou spolupráci a pevně věříme ve Vaši spokojenost s našimi službami!

 

 

Zahradní a krajinářská architektura

Zabýváme se službami v oboru zahradní a krajinářské architektury. Nabízíme projekční činnost pro soukromé objekty zahrad i úpravy veřejných prostranství. Vypracujeme Vám studii od kompletní projektové dokumentace. Dbáme na individuální přístup ke každému projektu, ucelenou a promyšlenou koncepci, estetičnost, charakteristiku lokality a zároveň funkčnost celého navrženého záměru.

Chceme našim zákazníkům nabídnout vždy ideální řešení, které bude efektivní a cenově přijatelné.
Víme, že pokud Vám projekt vypracuje náš zahradní architekt, následnou realizaci Vám provedeme nejhospodárněji a tím Vám ušetříme spoustu času a také investic.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku