Půjčovna strojů a nářadí Hodonín

Rádi Vám zapůjčíme profesionální nářadí a lehkou stavební mechanizaci.

Nabízíme široký výběr bouracích kladiv, brusek, vrtaček, fréz, elektrických či benzínových ručních a stolních pil, akumulátorových utahováků a šroubováků, elektrických ručních míchadel, dále nabízíme horkovzdušné pistole, vysavače, benzínové a elektrické řetězové pily, hladičky betonu, elektrická topidla, kalová čerpadla, ponorné vibrátory, elektrocentrály, vibrační latě, vibrační desky, vibrační pěchy a vibrační válce, odvlhčovače vzduchu, řezačky dlažby, elektrické hoblíky, pneumatická kladiva, naftové kompresory, nivelační přístroje, tlakové myčky a stavební míchačky.

K zapůjčenému nářadí u nás pořídíte i spotřební materiál - brusné a řezné kotouče, vrtáky, sekáče.

Nabízíme k zapůjčení stavební nářadí, vibrační a hutnící techniku od renomovaných značek: Hilti, Stihl, Metabo, Makita, Bosch, Narex, Berner, Karcher, Dewalt, Spit, Bomag, NTC, Benford, Wacker, Master, CAT, Dolmar, Perles, Bartel.

Při využití služeb naší půjčovny je třeba předložit průkaz totožnosti s adresou trvalého pobytu a zaplatit vratnou zálohu, jejíž výše se odvíjí od typu zapůjčeného nářadí. Bližší informace k této službě Vám rádi poskytneme na tel. čísle: 734 152 972 nebo e-mailové adrese pujcovna@firmaplus.cz.

 


Všechny ceny jsou uváděny bez 21% DPH. Veškeré nářadí se spalovacím motorem se půjčuje s plnou nádrží. Při vrácení je nezbytné doplnit palivovou nádrž do výchozího stavu při zapůjčení.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku