Monika a Karel Holkovi

Monika a Karel Holkovi

Monika je mladá dáma, která od narození trpí mozkovou obrnou. Na sklonku roku 2016, po nečekaném úmrtí její maminky, se jejím jediným opatrovatelem stal tatínek Karel, zaměstnanec naší společnosti. Kvůli dceři musel opustit zaměstnání, aby se jí mohl naplno věnovat.

Naše společnost se nemusela dlouze rozmýšlet, když se měla rozhodnout, komu přispěje tentokrát.

Pan Holek nám napsal:

Velice si Vážím nápadu založit sbírku Pomáháme s PLUSEM a děkuji za finanční dar, který mě samotného překvapil. Tak velkou částku, která se vybrala, jsem opravdu nečekal. Moc si vážím ochoty majitelů firmy, kterým není lhostejný život lidí s postižením a ani jejich opatrovníků, kteří se o ně starají 24 hodin na 150%. Darované prostředky poputují výhradně na podporu mé dcery, a to na ozdravné pobyty, úhrady stacionáře a běžné potřeby denního života.
Rád bych vyzval i ostatní čtenáře, kteří mají podobný osud jako já, nebojte se a napište. Tak ochotné zaměstnance, rovné jednání a férovou firmu můžu jenom doporučit.

Ještě jednou velké díky majitelům, zaměstnancům a obchodním partnerům, kteří tak velkoryse přispěli Monice na zlepšení životních podmínek. Přeji Vám všem hodně úspěchů, štěstí a hlavně ZDRAVÍ.
Věřím, že STAVEBNÍ FIRMA PLUS bude i nadále pomáhat a že se ke mně přidá ještě hodně dalších spokojených lidí.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku