paní Jitka Nováková

Jitka Nováková je maminka, která žije v Lužicích cca 5 km od města Hodonína. Když nás v červnu 2017 požádala o pomoc, její příběh nás natolik zasáhnul, že jsme se nerozmýšleli a pomoc jí okamžitě poskytli. Pomohli jsme jí s koupí přístroje WalkAide, který jí usnadňuje chůzi.

Paní Nováková nám napsala:

Již 15 let trpím roztroušenou sklerózou a můj stav se rapidně zhoršuje. Dověděla jsem se o neurostimulačním přístroji WalkAide, který pomáhá při chůzi. Tento přístroj stojí 130.000 Kč a nehradí ho zdravotní pojišťovny. Měla jsem ho tři týdny zapůjčený a velmi mi pomáhal, tak jsem se rozhodla si ho zakoupit. Po dlouhém rozmýšlení a na rady přátel, kteří mají se STAVEBNÍ FIRMOU PLUS dobré zkušenosti, jsem si dovolila oslovit mimo jiné i tuto firmu a ta se mi okamžitě ozvala s pomocí a přispěla mi finanční částkou na zakoupení tohoto přístroje. Nyní ho mám a jsem velmi spokojená, protože bez něj už neujdu téměř žádnou vzdálenost. To, že mi pomáhá, nevidím jenom já, ale říká mi to i rodina a známí, že je poznat, že se má chůze zlepšila a to mě těší.
Tímto bych chtěla STAVEBNÍ FIRMĚ PLUS velmi poděkovat za laskavost a finanční dar. Velmi si této pomoci vážím. Z vlastní zkušenosti vím, že těmto lidem není lhostejný život jiných a když to jde, tak pomůžou. Zároveň bych jim chtěla také poděkovat za ochotu a vstřícnost při pobytu na jejich Nemojanském mlýně, na kterém jsme trávili víkendový pobyt.
Chtěla bych všem zaměstnancům i jejich rodinám popřát hodně sil, zdraví a ať jim firma i nadále vzkvétá!

Vytisknout stránku Vytisknout stránku